257 761 514

Čím se řídíme při práci

Ve stomatologické ordinaci MUDr. Zuzany Kysilkové ve Vraném nad Vltavou dbáme především na to, abychom Vám dlouhodobě dokázali poskytovat lékařskou péči na té nejvyšší možné úrovni.

Nezáleží na tom, jestli k nám přijdete s banálním zubním kazem nebo budete potřebovat závažnější zákrok: v naší ordinaci jste pro nás pokaždé středem pozornosti a všechny své zkušenosti využíváme k tomu, abychom Vám pomohli s čímkoli, co Vás trápí.
Zubař Vrané nad Vltavou MUDr. Zuzana Kysilková
Dělá nám radost, že si stovky našich stávajících pacientů naši péči pochvalují a že mají naše služby i řadu konkrétních, hmatatelných výsledků. Svou péči přitom neustále zlepšujeme, protože nás fascinuje dynamičnost našeho oboru a chápeme ji jako příležitost, jak léčit stále lépe a účinněji.

V naší ordinaci jsme tu pro Vás: rádi bychom, aby se to neukazovalo jen na samotné léčebné péči, ale i na tom, že se u nás naši pacienti cítí dobře. Děláme všechno pro to, abychom Vám návštěvu v ordinaci zpříjemnili a ujistili Vás, že nám na Vás záleží. Doufáme, že budete s našimi službami spokojeni!