257 761 514

V ordinaci MUDr. Zuzany Kysilkové poskytujeme stomatologickou péči v celém rozsahu, včetně dentální hygieny. Chcete-li si objednat termín preventivní prohlídky nebo máte jakýkoli dotaz ohledně naší péče, kontaktujte nás, prosím, pomocí následujících údajů.

Jsme ordinací, pro kterou je každý z pacientů na prvním místě – a dáváme si záležet na tom, aby byla naše péče šitá na míru Vašim potřebám a pomohla Vám od všech potíží, které Vám znepříjemňují Váš každodenní život. Doufáme, že s našimi službami budete spokojeni!

Kontakty

MUDr. Zuzana Kysilková
IČ: 47002808

Adresa:
Oblouková 610 252
46 Vrané nad Vltavou

Telefon:
257 761 514

www.zubnivrane.cz
Profil na Katalogu stomatologů

Kde nás najdete ve Vraném nad Vltavou

V zubní ordinaci MUDr. Zuzany Kysilkové ve Vraném nad Vltavou poskytujeme komplexní stomatologickou péči nejen dospělým, ale i dětským pacientům, nezávisle na tom, jestli jste přímo z Vraného nebo z jeho širokého okolí.

Až se do naší ordinace vydáte na zubní prohlídku nebo s některým drobným problémem Vašeho chrupu, najdete ji v Obloukové ulici uprostřed rezidenční čtvrti v srdci Vraného.

Vydáte-li se k nám z některé z okolních obcí, oceníte nejspíš bezprostřední blízkost autobusové zastávky Zdravotní středisko.

Pokud do Vraného přijedete vlakem, bude Vám cesta k ordinaci trvat kolem dvaceti minut. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na setkání s Vámi!

zubař Vrané nad Vltavou