257 761 514

O nás

Už třicet let se MUDr. Zuzana Kysilková, která vede stomatologickou ordinaci ve Vraném nad Vltavou, věnuje poskytování těch nejlepších služeb v oblasti zubního lékařství. Pokud právě hledáte nového zubního lékaře, nejspíš byste rádi, aby to byl někdo, komu už pod rukama prošly tisíce spokojených pacientů a který Vám tak dokáže zaručit, že od něj dostanete opravdu důslednou, komplexní a nekompromisně kvalitní stomatologickou péči.

Zubař Vrané nad Vltavou MUDr. Zuzana KysilkováV naší ordinaci ve Vraném se neustále potkáváme s pacienty, kteří trpí chronickými bolestmi zubů a rádi by našli někoho, kdo se o ně postará tak, aby mohli přestat vynakládat vysoké prostředky i spoustu energie na nikdy nekončící léčbu. Je jasné, že stejně jako jiné zdravotní problémy, jsou i onemocnění chrupu poměrně složitým problémem, jehož odstranění nezřídka není hračka. Svědomitý přístup lékaře, který se ve svém oboru dokonale vyzná, ale dokáže podstatně pomoct i v případě těch nejzapeklitějších potíží.

A právě o to v ordinaci MUDr. Kysilkové dlouhodobě usilujeme – a s radostí dnes můžeme říct, že se skvělými úspěchy. Záleží nám na tom, aby byla naše péče moderní a využívala ty nejlepší léčebné i diagnostické nástroje, které nám spolu se zevrubným, a přitom citlivým přístupem pomáhají zbavit naše pacienty nepříjemných potíží. Ať už za námi přijdete s jakýmkoli problémem, chceme, abyste mohli mít důvěru, že pro Vás uděláme všechno, co bude v našich silách.

V ordinaci poskytujeme celý komplex standardních stomatologických služeb od prevence až po některé estetické úkony. Právě prevence po nás v rámci celku poskytované péče hraje přední roli, především proto, že věříme, že může zdraví chrupu zachránit mnohem dřív, než se v ústní dutině vyvine některé ze závažných onemocnění.

Pod preventivní péči u nás spadají pečlivé preventivní prohlídky, ale také základní úkony dentální hygieny, kterou u nás provádí profesionální zubní hygienistka. K dispozici v ordinaci máme moderní nástroje, které nás ujistí o správnosti diagnózy – třeba přístroj Diagnocam, který se při diagnostice výborně doplňuje s rentgenovým vyšetřením a dokáže nám dodat překvapivě detailní obraz chrupu.

Během léčby mimo jiné využíváme tzv. HealOzon, metodu, díky které můžeme ošetřit některé zubní kazy bez vrtání, vyléčit problémy měkké ústní tkáně nebo účinně sterilizovat zubní kanálky během endodontického ošetření. A pro pacienty, kterým záleží i na vzhledu jejich chrupu, nabízí naše dentální hygienistka také bělení zubů.

Jsme tu proto, abychom Vám citlivě a šetrně odpomohli od potíží, které zbytečně komplikují Váš každodenní život. Pokud byste našich služeb rádi využili, kontaktujte nás a objednejte si návštěvu! Těšíme se na setkání s Vámi.

S kým se setkáte v ordinaci:

  • Zuzana Kysilková
  • Martina Majdlová – sestřička
  • Kateřina Krutilová, DiS. – dentální hygienistka

Ordinační hodiny

Pondělí 8:30 – 17:30
Úterý 8:30 – 16:15
Středa 8:30 – 15:00
Čtvrtek 13:30 – 17:30
Pátek 8:30 – 15:00
DENTÁLNÍ HYGIENA
Středa 16:00 – 20:00
Čtvrtek 8:00 – 13:00
Každý druhý pátek

Poslední pátek v měsíci

16:00 – 20:00

8:00 – 17:00

V rámci dentální hygieny ošetřujeme i neregistrované pacienty.

Smluvní pojišťovny

  • Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)
  • Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)
  • Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)